Snedklaffsekretär 1700-tal

359258

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, ek, locket med dekor av kompassros, beslag i mässing, höjd ca 105, 103x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Sprickor, omarbetad, ytskador

Rum 13

Snedklaffsekretär 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
2312635
1 600
2312525
2312629
1 400
2312525
1 300
2312227

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.