Fat i porslin

359257

FAT, porslin, troligen Japan, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått av påfågel, diameter ca 46 cm

smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 17

Fat i porslin

Budhistorik (10 bud)
2310578
2 800
2311564
2 600
2310578
2 400
2308528
2310570

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.