Skulptur i brons

359256

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, sydostasien, förgylld brons, med dekor i emaljfärger, höjd 18,5 cm

Orientaliskt, Skulptur, Metall, Konst, Konst

Monter 30

Skulptur i brons

Budhistorik (35 bud)
2312150
4 200
2312146
2312140
3 800
2312119
3 600
2312138
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.