Sekretär

359254

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, fanerat med flera träslag, bl.a. valnöt, intarsiadekor, mässingsbeslag, höjd 102, 80x47, nyckel finns

nyckelskylt saknar skruv

Rum 6

Sekretär

Budhistorik (11 bud)
2312013
1 700
2310698
1 600
2310698
2310692
1 300
2310691

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.