Stolar

359251

STOLAR, 2 st, barock, 1700/1800 tal, skinnklädd, stergstol, 1800-tal, furu, sitthöjd 53 resp 48 cm

Slitage

Rum 5

Stolar

Budhistorik (20 bud)
2308963
1 700
2308969
1 600
2308963
2308956
1 400
2308962
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.