Disk

359250

DISK, samtida, tillverkad i gammal stil, grönmålad pärlspont med zinkskiva, låda och sluttande hylla, upphängningsanordning medföljer lös, höjd ca 92, 240x70 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador, sprickor

Rum 2

Disk

Budhistorik (23 bud)
2312728
2312718
1 900
2312726
1 900
2312718
1 800
2312725
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.