Soffa

359249

SOFFA, 1800-talets slut, blandstil, klädd i blått tyg, ek, skuren dekor, längd ca 200 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Soffa

Budhistorik (9 bud)
2308580
650
2311140
600
2308580
550
2298548
500
2308579
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.