Soffa

359248

SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, björk, klädd i svart galon fäst med tellikor, längd ca 192 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage, senare klädsel

Rum 2

Soffa

Budhistorik (20 bud)
2312903
1 600
2312909
2312903
1 400
2312908
1 300
2312903

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.