Stolar

359247

STOLAR, 2 st, KARMSTOLAR, 1+1, 1900-tal, ek med sitsar i skinn, sitthöjd 46 cm
PROVENIENS: Tullverket

Smärre slitage

Rum 2

Stolar

Budhistorik (4 bud)

2311959
450
2305815
2305815
2303504

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.