Skulptur hjortdjur

359235

SKULPTUR, 1900-talets slut, vilande hjortdjur, vitmetall med förgylld dekor, höjd 50, längd 51 cm

Orientaliskt, Konsthantverk, Konst, Skulpturer

Rum 8

Skulptur hjortdjur

Budhistorik (25 bud)
2308984
1 800
2308972
1 700
2308968
1 600
2308960
2308957
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.