Oljemålning

359234

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med Jesus, olja på pannå, 38x50 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2309211
650
2308434
600
2309207
600
2308434
550
2308304
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.