Harold Hooper litografi

359233

HAROLD HOOPER, komposition, färglitografi, signerad H Hooper, 57/63, 63 x 46 cm

Fack 51

Harold Hooper litografi
Budhistorik

2016-02-06 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.