Frands Frandsen

359232

FRANDS FRANDSEN (Danmark, 1800-tal): "Havbogade", monogramsignerad, olja på pannå, ca 27x35 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 27

Frands Frandsen

Budhistorik (12 bud)
2309567
900
2309588
850
2309567
2309582
750
2309567
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.