Anders Hedenberg

359231

ANDERS HEDENBERG (1868-1896): Alplandskap med fors, signerad och daterad 1898, olja på duk, 60x47 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Anders Hedenberg

Budhistorik (9 bud)
2309538
2308241
2307040
950
2304839
900
2302877

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.