Ljusstakar silver rokokostil

359230

LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, silver, rokokostil, en TESI 1954 resp. importstämplar, höjd 17,5 resp 18,5 cm

Bruksslitage

Silver, Silverljusstakar

Monter 28

Ljusstakar silver rokokostil

Budhistorik (9 bud)
2308689
2308640
2308688
2308640
2308096
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.