Soffa senempire

359224

SOFFA, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, randig klädsel, längd 171, sitthöjd 44 cm

Senare klädsel, klädsel med skador o fläckar, kompletterad rygg, smärre skador

Soffa senempire

Budhistorik (15 bud)
2299167
2310550
2299167
950
2310549
900
2299167

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.