Wilhelm von Gegerfelt

359223

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Stadsbild vid vatten, signerad W v Gegerfelt, olja på pannå, 34x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Wilhelm von Gegerfelt

Budhistorik (9 bud)
2309591
4 200
2308102
2308100
3 600
2308098
2308097

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.