Blomlåda 1800-talets andra hälft

359215

BLOMLÅDA, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, delvis fanérad i rot, handtag, kulfotter och lister i mässing, höjd ca 21, 46x25,5 cm

Smärre skador

Diverse

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
2311338
2 600
2311004
2 400
2310735
2307958
2297239

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.