Bordslampor

359214

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis Philippe-stil, förgylld och patinerad brons, höjd inkl skärm ca ca 49,5 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Bordslampor

Budhistorik (13 bud)
2312541
8 800
2297423
8 600
2297423
8 200
2312540
8 000
2297423
6 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.