Tazzor 1800-talets andra hälft

359211

TAZZOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, empirestil, förgylld brons, svart sten, höjd ca 20 cm

Smärre nagg

Diverse

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

2306439
1 600
2305731
2302994
2292205

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.