Ljusstakar 1800-tal

359210

LJUSSTAKAR, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd ca 28,5 cm

Fotring med med bucklor

Diverse, Belysning

Monter 28

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
2310512
5 400
2309392
5 200
2305067
5 000
2304012
2294692

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.