Appliquer 18/1900-tal

359209

APPLIQUER, 1 par, 18/1900-tal, för 2 ljus, förgylld brons, dekor av fåglar, höjd ca 38 cm

Belysning, Vägglampor, Diverse

Rum 7

Appliquer 18/1900-tal

Budhistorik (10 bud)
2310423
5 600
2310248
5 400
2310248
5 200
2310422
5 000
2310248
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.