Samling böcker och häften 1800-1900-tal

359205

SAMLING BÖCKER OCH HÄFTEN. Mest 1800-1900-tal, Bl.a. historia, om bergshantering, småskrifter.

Skador och fläckar, vissa defekter

Böcker/Kartor, Historia

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

2318464
2303481
2303481

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.