Byrå med stenskiva

359203

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, mahognyfaner, beslag i mässing, höjd 90, 83x45 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 13

Byrå med stenskiva

Budhistorik (18 bud)
2308869
3 800
2308868
3 600
2308863
3 400
2304816
3 200
2308860
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.