Spegel

359186

SPEGEL, 1800-tal, med fasetterat glas, förgylld pastellage dekor, höjd 175x73 cm

skador, delar saknas, lösa delar medföljer och finns hos utlämningen

Speglar

Rum 19

Spegel

Budhistorik (18 bud)
2308650
1 300
2302763
2296519
2293939
2296517
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.