Gipsbyst

359179

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinnoporträtt, i bemålad gips, monogramsignerad CBL, höjd 43 cm

Färgbortfall

Konst, Skulpturer

Rum 11

Gipsbyst

Budhistorik (24 bud)
2309832
2 400
2309807
2309678
2309678
1 800
2309527
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.