Bord

359175

BORD, 1900-tal, mörkbetsad furu, höjd 76, 88x160 cm

Bruksslitage

Rum 16

Bord

Budhistorik (27 bud)
2309683
4 400
2309686
4 400
2309683
4 200
2309646
2309682
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.