Vitrinskåp

359172

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, delvis ek, mässingsbeslag, höjd ca 177, 45x33 cm

Bruksslitage

Vitrinskåp

Budhistorik (21 bud)
2309546
2 800
2298982
2 600
2297468
2 400
2298642
2297468
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.