Fästmanssoffa

359167

STOLAR, 1 par, s.k. fästmanssoffa tvådelad, 1800-talets andra hälft, bronserad dekor, etikettmärkt "Myrstedts möbler", sitthöjd ca 38 cm

Slitage

Rum 6

Fästmanssoffa

Budhistorik (9 bud)
2310579
950
2310581
900
2310579
850
2310548
2310210
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.