Hylla med konsoler

359166

HYLLA i sten med konsoler uppburna av puttis, träskurna med bemålad kredering, konsolens höjd ca 67, stenskivans längd 191x34, puttisarnas höjd ca 60 cm

Slitage, kredering med skador

Diverse

Rum 5

Hylla med konsoler

Budhistorik (14 bud)
2309366
1 300
2309364
2305822
2305822
2309363
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.