Mikael Kihlman oljemålning

359165

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): Fiskebåt, signerad och daterad Mikael Kihlman, utförd 1987, olja på duk, 38x46 cm

Fack 1

Mikael Kihlman oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2326481
2324842
2326480
1 900
2324842
1 800
2326479
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.