Salongsbord 1800-tal

359160

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, träskuren bemålad med förgylld dekor med bl a bladhölster, pärlstav, kantdekor av fascessstav, höjd ca 72, 73x48 cm

Slitage, kortade ben, ett ben något löst

Rum 5

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (36 bud)
2309902
6 000
2309898
5 800
2309898
5 200
2309890
5 000
2309890
4 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.