OS FACKLA 84, Sportauktion

359150

OS FACKLA SARAJEVO 1984, original, Mizuno Corporation Japan, 58,5 cm,

Bruksslitage, repor

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sport och fritid, Konst, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

OS FACKLA 84, Sportauktion

Budhistorik (7 bud)
2358799
16 000
2358785
15 500
2358783
15 000
2358779
14 000
2346148
10 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
24 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.