Matgrupp

359144

MATBORD, med 2 iläggsskivor, 4 STOLAR; 1900-tal, vitlackerat, bordet skyltmärkt: "Design Svante Skogh Sweden, bordets höjd 73, diameter110, totallängd 210 cm stolarnas sitthöjd 44 cm

ytskador

Rum 15

Matgrupp

Budhistorik (24 bud)
2309137
1 900
2309136
1 800
2309133
1 700
2309132
1 600
2309129

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.