Bord

359142

BORD med skiva i alrotsfanér, oval, 1800-tal, svärtad fot, höjd 72, 65x45 cm

Slitage

Rum 5

Bord

Budhistorik (1 bud)

2310121
2016-02-06 19:01:04

2016-02-06 kl 21:57
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.