Vas Frankrike S te Radegonde

359139

VAS, Frankrike, 1900-tal, S:t Radegonde, förgylld dekor av blomster, i botten märkt S te Radegonde, höjd ca 29 cm

Keramik/Porslin

Monter 2

Vas Frankrike S te Radegonde

Budhistorik (8 bud)
2314219
2310365
2314216
950
2310365
850
2314214

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.