Väggur 1800-talets andra hälft

359127

VÄGGUR, 1800-talets andra hälft, fodralet fanérat i mahogny, urtavla med romerska siffror, ca 125x40 cm, lod medföljer

Pendel, nyckel saknas och kröndel saknas, lösa listdelar medföljer, ytskador

Klockor/Ur

Rum 16

Budhistorik (22 bud)
2309119
1 600
2298856
2308092
2298856
1 400
2308090
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.