Manlig modell oljemålning

359124

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Manlig modell, påskrift a tergo John William Ashton, olja på duk, ca 62 x 36 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Manlig modell oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2310556
2310589
2310556
1 900
2310580
1 900
2310556
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.