Ljuskrona venetiansk stil

359114

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5-armad, venetiansk stil, höjd ca 56, diameter 55 cm

Ljushöljen med skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 5

Ljuskrona venetiansk stil
Budhistorik (12 bud)
2314123
2309926
950
2309925
900
2309924
850
2309923

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.