Brevpress 1800-talets slut

359111

BREVPRESS, 1800-talets slut, bemålat trä, metallfattning, dekor av figurscen, total höjd ca 8, 15x10 cm

Smärre skador

Diverse

Monter 28

Brevpress 1800-talets slut

Budhistorik (6 bud)
2309642
550
2293287
500
2309640
450
2293287
2294022

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.