Victor Axelson Skinnarviksberget Stockholm

359106

VICTOR AXELSON (1883-1954): "Skinnarviksberget" - Stockholm, signerad och daterad V. Axelson -44, olja på pannå, ca 49x60 cm; märkt SAK, inköpt 1944

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 20

Budhistorik (5 bud)
2304668
850
2303793
600
2303337
550
2303095
500
2293003

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.