Vas jugend

359103

VAS, 1900-talets början, jugend, flintgods, lila glasyr, förgylld metallfattning, total höjd ca 28 cm

Ytskador

Keramik/Porslin

Monter 28

Vas jugend

Budhistorik (3 bud)

2293269
2306646
2293269

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.