Gottfrid Kallstenius

359101

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad G Kallstenius -36, olja på duk, 73x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Gottfrid Kallstenius

Budhistorik (12 bud)
2307602
8 000
2305658
7 000
2305537
6 000
2303206
5 000
2303039

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.