Abraham Hulk oljemålning

359091

ABRAHAM HULK II (1851-1922), bymotiv, signerad, olja på duk, 43x62 cm

lagning

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Abraham Hulk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2310361
2 600
2309938
2 400
2309937
2309933
2309537
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.