Edward Moore oljemålning

359088

EDWARD MOORE, "Rough Water Cornish Coast", signerad och daterad 1920, olja på duk, 40x76 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Edward Moore oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2308053
5 000
2306676
1 900
2306549
1 800
2306099
1 700
2301821

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.