Clement Gontier oljemålning

359087

CLEMENT GONTIER (1876-1918), interiör, signerad Gontier, olja på duk, 60x73 cm

Duklagning, fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Clement Gontier oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2308506
2 400
2308505
1 800
2307485
2307026
650
2306510
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.