C H Burt oljemålning

359086

CHARLES THOMAS BURT (1823-1902), "A cornish Harbour" signerad och daterad 1883, olja på duk, 42x62 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 4

C H Burt oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2308709
2308563
2 800
2308337
2 600
2308432
2 600
2308337
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.