Soffa nyrokoko

359084

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skulpterat o genombrutet krön, sitthöjd ca 40, längd ca 137 cm

Framben med lagningar, hjultrissor saknas, senare klädsel, del av kantband saknas

Rum 12

Soffa nyrokoko

Budhistorik (6 bud)
2306516
650
2308354
600
2306516
450
2306164
2304203

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.