Alice Nordin brons

359080

ALICE NORDIN (1871-1948): "Maud", signerad Alice Nordin, daterad 1947, gjutarstämpel Otte meijer eftr, brons, stensockel

Konst, Skulpturer

Rum 16

Alice Nordin brons

Budhistorik (5 bud)
2307167
4 200
2306553
2306552
2303036
2302450

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.