Siri Rathsman

359073

SIRI RATHSMAN (1894-1974): "Insekter", signerad och daterad Siri Rahtsman 1949, 12/25, färglitografi, ca 57x46 cm

Rum 9

Siri Rathsman
Budhistorik (3 bud)

2309309
2308900
2296891

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.